STIHL
Цена:
29502€
57700лв.
- Артикулен номер:
- 3921529 (31153690)
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
|---|---|
| Произход: | България |
| Модел: | ms 261 |
| Дължина на шината: | 35 см |
| Наименование: | Моторен трион |
| Марка: | STIHL |
| Мощност: | 3 kW |
Цена:
29502€
57700лв.
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
|---|---|
| Произход: | България |
| Модел: | ms 261 |
| Дължина на шината: | 35 см |
| Наименование: | Моторен трион |
| Марка: | STIHL |
| Мощност: | 3 kW |
Местоположение на продукта

| град: | Велинград |
|---|---|
| адрес: | площад "Македония" 5 |
| GSM: | 0876 33 80 40 |
| e-mail: | velingrad1@zkbulgaria.com |
| работно време: |
|
Запитване