samsung s24
Промо цена: 34052€ 66600лв.
Стара цена: 37836€
- Артикулен номер:
- 4016188 (32097689)
| Процесор: | 10-core (1x3.2GHz Cortex-X4 & 2x2.9GHz Cortex-A720 & 3x2.6GHz Cortex-A720 & 4x1.95GHz Cortex-A520); Chipset Exynos 2400 (4 nm); GPU Xclipse 940 |
|---|---|
| Слот за карта памет: | не |
| Батерия: | 4000 mAh |
| RAM памет: | 8GB |
| Сертификат-описание: | Гаранция |
| Вградена памет: | 128GB |
| ОПАКОВКА: | кутия |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | кутия кабел гаранция |
| Модел: | s24 |
| Размер на екрана: | 6.2 |
| Наименование: | мобилен апарат |
| Марка: | samsung |
| Камера: | 50 MPx |



