RAIDER
Цена:
2250€
4400лв.
- Артикулен номер:
- 4121080 (33155814)
| Обороти в минута: | 750 rpm |
|---|---|
| Брой батерии: | НЕ |
| Зарядно устройство: | НЕ |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Батерия: | НЕ |
| Произход: | Китай |
| Захранване: | 220В |
| Допълнителна информация: | НОРМАЛНИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА |
| Модел: | RD-CDD04 |
| Регулиране на оборотите: | НЕ |
| Наименование: | ВИНТОВЕРТ |
| Марка : | RAIDER |
| Мощност: | 400 W |



