APPLE IPHONE 15 PRO
Промо цена: 49950€ 97694лв.
Стара цена: 55500€
- Артикулен номер:
- 4128946 (33231952)
| Процесор: | Apple A17 Pro |
|---|---|
| Слот за карта памет: | Не |
| Батерия: | 3,274 mAh |
| RAM памет: | 4 GB |
| Вградена памет: | 128GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Китай |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | IOS |
| Допълнителна информация: | С МИНИМАЛНИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА |
| Модел: | IPHONE 15 PRO |
| Размер на екрана: | 6.1 |
| Наименование: | ТЕЛЕФОН |
| Марка: | APPLE |
| Камера: | 48 MP основна + 12 MP ултраширока + 12 MP телефото, 12 MP предна |



