Motorola Е13
Промо цена: 5310€ 10385лв.
Стара цена: 5900€
- Артикулен номер:
- 4135392 (33296166)
| Процесор: | Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5000mAh |
| RAM памет: | 2GB |
| Сертификат-описание: | Сертификат |
| Вградена памет: | 64GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | да |
| Произход: | България |
| GPS: | да |
| Операционна система: | Android 13 |
| Допълнителна информация: | Без нищо към него |
| Модел: | Е13 |
| Размер на екрана: | 6.5" |
| Наименование: | Мобилен Апарат |
| Марка: | Motorola |
| Камера: | 13MP |



