HUAWEI NOVA 13 PRO
Цена:
30626€
59900лв.
- Артикулен номер:
- 4140899 (33356785)
| Процесор: | Осемядрен (1x 2.5 GHz + 3х 2.2 GHz Cortex-A77 + 4x 1.8 GHz Cortex-A55). |
|---|---|
| Слот за карта памет: | НЕ |
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 12GB |
| Вградена памет: | 512GB |
| ОПАКОВКА: | кутия |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | КАБЕЛ ЗА ЗАРЖДАНЕ |
| Модел: | NOVA 13 PRO |
| Размер на екрана: | 6.76" |
| Наименование: | МОБИЛЕН АПАРАТ |
| Марка: | HUAWEI |
| Камера: | 50MP |



