MOTOROLA EDGE 60
Промо цена: 21510€ 42070лв.
Стара цена: 23900€
- Артикулен номер:
- 4144860 (33392363)
| Процесор: | 2.5 GHz Quad+2 GHz Quad-Core |
|---|---|
| Слот за карта памет: | microSD |
| Батерия: | 5200 mAh |
| RAM памет: | 12 GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 256 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | С КЕЙС |
| Модел: | EDGE 60 |
| Размер на екрана: | 6.67" |
| Наименование: | МОБИЛЕН АПАРАТ |
| Марка: | MOTOROLA |
| Камера: | 50+50+10 MP / 50 MP |



