motorola ONE FUSION +
Цена:
6596€
12900лв.
- Артикулен номер:
- 4176371 (33707488)
| Процесор: | 4 ядра Скорост на процесора 1.4 GHz |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 3000 MAH |
| RAM памет: | 2GB |
| Вградена памет: | 128GB |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | България |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Модел: | ONE FUSION + |
| Размер на екрана: | 5.0'' |
| Наименование: | МОБИЛЕН АПАРАТ |
| Марка: | motorola |
| Камера: | 13 MPX |



