MOTOROLA G62 (2022)
Промо цена: 5220€ 10210лв.
Стара цена: 5800€
- Артикулен номер:
- 4182190 (33765754)
| Процесор: | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 460 & 6x1.8 GHz Kryo 460) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5000MAH |
| RAM памет: | 4GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 64GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Азия |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | БЕЗ АКСЕСОАРИ , С КАЛЪФ |
| Модел: | G62 (2022) |
| Размер на екрана: | 6.5'' |
| Наименование: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| Марка: | MOTOROLA |
| Камера: | 50MP |



