HONOR X6B (2024)
Промо цена: 6120€ 11970лв.
Стара цена: 6800€
- Артикулен номер:
- 4199451 (33939247)
| Процесор: | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5200MAH |
| RAM памет: | 4GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 128GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Китай |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | БЕЗ АКСЕСОАРИ |
| Модел: | X6B (2024) |
| Размер на екрана: | 6.56'' |
| Наименование: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| Марка: | HONOR |
| Камера: | 50MP |



