HUAWEI PURA 80 PRO 512 GB
Промо цена: 44010€ 86076лв.
Стара цена: 48900€
- Артикулен номер:
- 4204565 (33990835)
| Процесор: | Octa-core- 2 x 2.5 GHz //6 x 2.15 GHz |
|---|---|
| Батерия: | Li-Pol 5170 mAh |
| RAM памет: | 12 GB |
| Вградена памет: | 512 GB |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | EMUI |
| Допълнителна информация: | ПРЕДЛАГА СЕ БЕЗ ЗАРЯДНО ! |
| Модел: | PURA 80 PRO 512 GB |
| Размер на екрана: | 6.8'' |
| Наименование: | МОБИЛЕН АПАРАТ |
| Марка: | HUAWEI |
| Камера: | 50MPx/48MPx/40MPx ---- 13MPx |



