APPLE IPHONE 15 PRO MAX (2023)
Промо цена: 49860€ 97518лв.
Стара цена: 55400€
- Артикулен номер:
- 4208406 (34032305)
| Процесор: | Hexa-core (2x3.78 GHz + 4x2.11 GHz) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | НЕ |
| Батерия: | 4441 MAH |
| RAM памет: | 8GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 256GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Китай |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | В ДОБЪР ВИД, БЕЗ АКСЕСОАРИ БАТЕРИЯ 89%, eSIM |
| Модел: | IPHONE 15 PRO MAX (2023) |
| Размер на екрана: | 6.7'' |
| Наименование: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| Марка: | APPLE |
| Камера: | 48MP |



