SAMSUNG A04S
Промо цена: 5936€ 11610лв.
Стара цена: 6596€
- Артикулен номер:
- 4210486 (34051627)
| Процесор: | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A55 & 4x2.0 GHz Cortex-A55 |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | Li-Po 5000 mAh |
| RAM памет: | 3GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 32GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | БЕЗ ЗАРЯДНО,НОРМ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА |
| Модел: | A04S |
| Размер на екрана: | 6.5" |
| Наименование: | СМАРТФОН |
| Марка: | SAMSUNG |
| Камера: | 50+2+5MP |



