SAMSUNG А56
Промо цена: 21121€ 41310лв.
Стара цена: 23468€
- Артикулен номер:
- 4234709 (34298633)
| Процесор: | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 8GB |
| Вградена памет: | 256GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | България |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | ЗАПАЗЕН БЕЗ ЗАР |
| Модел: | А56 |
| Размер на екрана: | 6.7 |
| Наименование: | SAMSUNG |
| Марка: | SAMSUNG |
| Камера: | 50MP |



