SAMSUNG А54
Промо цена: 12510€ 24467лв.
Стара цена: 13900€
- Артикулен номер:
- 4241988 (34367759)
| Процесор: | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 4GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 128 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | ДОБЪР ВИД |
| Модел: | А54 |
| Размер на екрана: | 6.4 " |
| Наименование: | ТЕЛЕФОН |
| Марка: | SAMSUNG |
| Камера: | 50 MP, f/1.8, 23mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS |



