HYTE Y70
Цена:
230100€
450036лв.
- Артикулен номер:
- 4244122 (34391105)
| Сертификат-описание: | Описание |
|---|---|
| Операционна сиситема: | Windows |
| ОПАКОВКА: | кутия |
| Произход: | Европа |
| Видео карта: | RTX3090 24GB |
| Твърд диск: | 4.5TB |
| Допълнителна информация: | Видеокарта RTX 3090 24gb Gddr6 384bit Процесор Intel core i9 10900k 3.70Ghz Рам памет 128gb Дъно MSI MEG Z490 GODLIKE Водно охлаждане Кутия HYTE Y70 Touch Infinite Pitch Black Монитор Acer Predator x27 4K Ultra HD 144Hz |
| Модел: | Touch Infinite Pitch Black |
| RAM памет: | 128GB |
| Наименование: | Геймарски компютър |
| Марка: | HYTE Y70 |
| Процесор: | i9 10900K |



