HUAWEI NOVA 12 SE
Цена:
9612€
18800лв.
- Артикулен номер:
- 4245616 (34405017)
| Процесор: | Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
|---|---|
| Батерия: | 4500mAh |
| RAM памет: | 8 GB |
| Вградена памет: | 256 GB |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Произход: | Европа |
| GPS: | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Операционна система: | EMUI 14, no Google Play Services |
| Допълнителна информация: | ДОБРО СЪСТОЯНИЕ, ИМА ЗАБЕЛЕЖКИ САМО ОКОЛО КАМЕРИТЕ. |
| Модел: | NOVA 12 SE |
| Размер на екрана: | 6.67" |
| Наименование: | HUAWEI NOVA 12 SE 256 GB |
| Марка: | HUAWEI |
| Камера: | 108 MP, f/1.9, (wide), 1/1.67", 0.64µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 112˚ (ultrawide) 2 MP (macro) |



