HUAWEI NOVA 13
Цена:
14400€
28164лв.
- Артикулен номер:
- 4252585 (34474075)
| Слот за карта памет: | НЕ |
|---|---|
| Батерия: | 5000mAh |
| RAM памет: | 12GB |
| Вградена памет: | 256GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Операционна система: | HarmonyOS 4.2, up to 6.0 |
| Модел: | NOVA 13 |
| Размер на екрана: | 6.7 " |
| Наименование: | МОБИЛЕН АПАРАТ |
| Марка: | HUAWEI |
| Камера: | 50 MPx |



