HUAWEI Nova Y61
Промо цена: 6856€ 13410лв.
Стара цена: 7618€
- Артикулен номер:
- 4252737 (34475829)
| Процесор: | 2.2 GHz |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 4 GB |
| Вградена памет: | 64 GB |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | ДОБРО СЪСТОЯНИЕ |
| Модел: | Nova Y61 |
| Размер на екрана: | 6.52 " |
| Наименование: | ТЕЛЕФОН |
| Марка: | HUAWEI |
| Камера: | 50 MPx |



