HUAWEI NOVA 13 PRO
Цена:
25600€
50069лв.
- Артикулен номер:
- 4261160 (34559536)
| Батерия: | 5000 mAh |
|---|---|
| RAM памет: | 12 GB |
| Вградена памет: | 512 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Азия |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | EMUI |
| Допълнителна информация: | ПРЕДЛАГА СЕ БЕЗ ЗАРЯДНО. |
| Модел: | NOVA 13 PRO |
| Размер на екрана: | 6.76'' |
| Наименование: | МОБИЛЕН АПАРАТ |
| Марка: | HUAWEI |
| Камера: | 50MPx/12MPx/8MPx ---- 8MPx/60MPx |



