SAMSUNG GALAXY TAB A9+ (2023)
Цена:
10900€
21319лв.
- Артикулен номер:
- 4281832 (34768105)
| 3G: | ДА |
|---|---|
| Процесор: | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 660 Silver) |
| Слот за карта памет: | ДА |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Wi-Fi: | ДА |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| RAM памет: | 8GB |
| Произход: | Китай |
| Камера: | 8MP |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | С КАЛЪФ, БЕЗ ДРУГИ АКСЕСОАРИ |
| Модел: | GALAXY TAB A9+ (2023) |
| Вградена памет: | 128GB |
| Наименование: | ТАБЛЕТ |
| Марка: | SAMSUNG |
| Размер на екрана: | 11'' |



