OPPO A5X
Промо цена: 8010€ 15666лв.
Стара цена: 8900€
- Артикулен номер:
- 4295286 (34906033)
| Процесор: | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 6GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 128GB |
| ОПАКОВКА: | кутия |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | България |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | С КУТИЯ 128ГБ ЗАПАЗЕН |
| Модел: | A5X |
| Размер на екрана: | 6.7" |
| Наименование: | OPPO |
| Марка: | OPPO |
| Камера: | 48MP |



