MOTOROLA G06 (2025)
Промо цена: 7110€ 13906лв.
Стара цена: 7900€
- Артикулен номер:
- 4299264 (34942956)
| Процесор: | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5200MAH |
| RAM памет: | 4GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 64GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Китай |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | С КЕЙС БЕЗ ДРУГИ АКСЕСОАРИ |
| Модел: | G06 (2025) |
| Размер на екрана: | 6.88'' |
| Наименование: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| Марка: | MOTOROLA |
| Камера: | 50MP |



