XIAOMI REDMI NOTE 10T 5G
Цена:
7400€
14473лв.
- Артикулен номер:
- 4303790 (34988596)
| Процесор: | 8 ядра 2.2 GHz |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 6 GB |
| Вградена памет: | 128 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Китай |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | Android |
| Допълнителна информация: | ЗАПАЗЕН, +КЕЙС |
| Модел: | REDMI NOTE 10T 5G |
| Размер на екрана: | 6.5 " |
| Наименование: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| Марка: | XIAOMI |
| Камера: | 48/2/2 MPx Задна камера/ 8 MPx Предна камера |



