Ulefone Power Armor 16S
Цена:
10900€
21319лв.
- Артикулен номер:
- 4316928 (35120117)
| Процесор: | 8 ядра |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 9600 mAh |
| RAM памет: | 8 GB |
| Вградена памет: | 128 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Европа |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | Android |
| Допълнителна информация: | БЕЗ ЗАРЯДНО |
| Модел: | Power Armor 16S |
| Размер на екрана: | 5.93 " |
| Наименование: | ТЕЛЕФОН |
| Марка: | Ulefone |
| Камера: | ДА |



