Redmi 13
Цена:
8200€
16038лв.
- Артикулен номер:
- 4324106 (35192695)
| Процесор: | Осемядрен (2x2.0 GHz Cortex-A75 и 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | microSDXC (използва споделен слот за SIM карта) |
| Батерия: | 5030 мАч |
| RAM памет: | 6 GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 128 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | Android 14, HyperOS |
| Допълнителна информация: | без забележки и гаранция от 05.09.2025 (36м) |
| Модел: | 13 |
| Размер на екрана: | 6,79 инча, 109,5 см² ( ~85,1% съотношение екран-тяло) |
| Наименование: | Мобилен апарат |
| Марка: | Redmi |
| Камера: | Основна камера Двоен 108 MP, f/1.8, (широкоъгълен), 1/1.67", 0.64µm, PDAF 2 MP (макро) Характеристики LED светкавица, HDR Видео 1080p@30fps Селфи камера Единичен 13 MP, f/2.5, (широкоъгълен обектив) Характеристики HDR Видео 1080p@30fps |



