NEXUS 7
Цена:
2659€
5200лв.
- Артикулен номер:
- 3767918 (29606276)
| 3G: | НЕ |
|---|---|
| Процесор: | 1.2 GHz Брой процесорни ядра 4 ядра |
| Слот за карта памет: | ДА |
| Wi-Fi: | ДА |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| RAM памет: | 1 GB |
| Камера: | 2/0.3МПКС |
| Операционна система: | АНДРОИД |
| Допълнителна информация: | НОРМАЛНИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА |
| Модел: | 7 |
| Вградена памет: | 32GB |
| Наименование: | ТАБЛЕТ |
| Марка: | NEXUS |
| Размер на екрана: | 7 " |



