Samsung Galaxy Tab A9
Цена:
7900€
15451лв.
- Артикулен номер:
- 4111112 (33053028)
| 3G: | ДА |
|---|---|
| Процесор: | 8 ядра |
| Слот за карта памет: | ДА |
| Wi-Fi: | ДА |
| ОПАКОВКА: | кутия |
| RAM памет: | 4 GB |
| Произход: | Европа |
| Камера: | ДА |
| Операционна система: | Android |
| Допълнителна информация: | С КУТИЯ |
| Модел: | Galaxy Tab A9 |
| Вградена памет: | 64GB |
| Наименование: | ТАБЛЕТ |
| Марка: | Samsung |
| Размер на екрана: | 124.7 мм |



