SONY
Цена:
24389€
47700лв.
- Артикулен номер:
- 4140582 (33349855)
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
|---|---|
| Размер на говорителите: | 10" |
| Модел: | SRS-XP700 |
| Наименование: | КАРАОКЕ КОЛОНА |
| Марка: | SONY |
| Мощност: | 350 W |
Цена:
24389€
47700лв.
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
|---|---|
| Размер на говорителите: | 10" |
| Модел: | SRS-XP700 |
| Наименование: | КАРАОКЕ КОЛОНА |
| Марка: | SONY |
| Мощност: | 350 W |
Местоположение на продукта
| град: | Видин |
|---|---|
| адрес: | ул. "Цар Александър II" 8 /Център/ |
| GSM: | 0877 87 75 44 |
| e-mail: | vidin_office5@zkdoverie.com |
| работно време: |
|
Запитване