ACER
Цена:
27814€
54400лв.
- Артикулен номер:
- 4183570 (33782911)
| Операционна сиситема: | Windows 11 PRO |
|---|---|
| Bluetooth: | ДА |
| WIRELESS LAN: | ДА |
| Камера: | HD |
| Оптично устройство: | НЕ |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Размер на екрана: | 15.6'' (39.62 см.) |
| Произход: | Азия |
| Видео карта: | AMD Radeon™ Graphics Vega8 2GB |
| Твърд диск: | 512GB SSD |
| Допълнителна информация: | С нормални следи от употреба. |
| Модел: | Aspire 3 A315-23 |
| RAM памет: | 16GB |
| Наименование: | Лаптоп |
| Марка: | ACER |
| Процесор: | AMD RYZEN 5 3500U |



