HP
Цена:
7516€
14700лв.
- Артикулен номер:
- 4183779 (33784915)
| Операционна сиситема: | WINDOWS |
|---|---|
| Bluetooth: | ДА |
| WIRELESS LAN: | ДА |
| Камера: | ДА |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Оптично устройство: | HDD |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Размер на екрана: | 11 INCH |
| Произход: | Европа |
| Видео карта: | INTEL |
| Твърд диск: | 128 GB HDD |
| Допълнителна информация: | ДОСТА ЗАПАЗЕНО СЪСТОЯНИЕ, РАБОТИ ДОБРЕ, ИМА И ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО |
| Модел: | PROBOOK X350 |
| RAM памет: | 4 GB |
| Наименование: | ЛАПТОП |
| Марка: | HP |
| Процесор: | INTEL CELERON H4120 3 ЯДРА Х 1.10 GHz |



