HUAWEI NOVA 13 PRO
Промо цена: 25263€ 49410лв.
Стара цена: 28070€
- Артикулен номер:
- 4193326 (33880655)
| Слот за карта памет: | ДА |
|---|---|
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 12GB |
| Вградена памет: | 256GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Модел: | NOVA 13 PRO |
| Размер на екрана: | 6.76 inches |
| Наименование: | ТЕЛЕФОН |
| Марка: | HUAWEI |
| Камера: | 50 MP, f/1.4-4.0, 23mm (wide), PDAF, OIS 12 MP, f/2.4, 69mm (telephoto), PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 16mm, 112˚ (ultrawide), AF |



