MOTOROLA G54
Промо цена: 7317€ 14310лв.
Стара цена: 8130€
- Артикулен номер:
- 4210903 (34058404)
| Процесор: | MediaTek Dimensity 7020 |
|---|---|
| Батерия: | 6000 mAh |
| RAM памет: | 8 |
| Вградена памет: | 256GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | България |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | НЯМА ЗАРЯДНО |
| Модел: | G54 |
| Размер на екрана: | 6.5" |
| Наименование: | МОБИЛЕН АПАРАТ |
| Марка: | MOTOROLA |
| Камера: | 50 MPx |



