DELL
Цена:
8000€
15647лв.
- Артикулен номер:
- 4212524 (34073087)
| Операционна сиситема: | UBUNTO |
|---|---|
| WIRELESS LAN: | ДА |
| Камера: | ДА |
| Оптично устройство: | НЕ |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Размер на екрана: | 15'6 '' |
| Произход: | Азия |
| Твърд диск: | 128 GB SSD |
| Допълнителна информация: | ПРЕДЛАГА СЕ СЪС ЗАРЯДНО. |
| Модел: | LATITUDE 3580 |
| RAM памет: | 7.5 GB |
| Наименование: | ЛАПТОП |
| Марка: | DELL |
| Процесор: | i3-6006U 4x2.00 GHz |



