MOTOROLA G35
Промо цена: 7317€ 14310лв.
Стара цена: 8130€
- Артикулен номер:
- 4218272 (34128787)
| Процесор: | Процесорни ядра 8 ядра Скорост на процесора 2.2 GHz |
|---|---|
| Слот за карта памет: | microSD |
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 4+2 GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 256 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Китай |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | Android |
| Допълнителна информация: | С КАЛЪФ |
| Модел: | G35 |
| Размер на екрана: | 6.72 " |
| Наименование: | МОБИЛЕН АПАРАТ |
| Марка: | MOTOROLA |
| Камера: | Резолюция на предната камера 16 MPx, Резолюция на задната камера 50 MPx,Резолюция на втората задна камера 8 MPx, |



