LENOVO
Цена:
16003€
31300лв.
- Артикулен номер:
- 4218332 (34129388)
| Операционна сиситема: | WINDOWS 10 |
|---|---|
| Bluetooth: | ДА |
| WIRELESS LAN: | ДА |
| Камера: | ДА |
| Оптично устройство: | НЕ |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Размер на екрана: | 15.6 " |
| Видео карта: | AMD Radeon Graphics |
| Твърд диск: | 250GB SSD |
| Модел: | V15 G2 |
| RAM памет: | 8GB |
| Наименование: | ЛАПТОП |
| Марка: | LENOVO |
| Процесор: | RYZEN 3 5300U |



