SAMSUNG Tab A9
Цена:
9700€
18972лв.
- Артикулен номер:
- 4218691 (34134399)
| 3G: | ДА |
|---|---|
| Процесор: | 8 ядра, 2,4 GHz |
| Слот за карта памет: | ДА |
| Wi-Fi: | ДА |
| ОПАКОВКА: | кутия |
| RAM памет: | 4 GB |
| Произход: | Китай |
| Камера: | 8 MP ЗАДНА КАМЕРА/ 2MP ПРЕДНА КАМЕРА |
| Операционна система: | Android |
| Допълнителна информация: | ЗАПАЗЕН, +КУТИЯ, +КАБЕЛ |
| Модел: | Tab A9 |
| Вградена памет: | 64 GB |
| Наименование: | ТАБЛЕТ |
| Марка: | SAMSUNG |
| Размер на екрана: | 8.7 |



