DIVA T10K-PLUS
Цена:
5062€
9900лв.
- Артикулен номер:
- 4224761 (34198216)
| 3G: | Yes |
|---|---|
| Процесор: | Allwinner A133 Cortex A53 1.63GHz |
| Слот за карта памет: | Yes MicroSD |
| Сертификат-описание: | Гаранция |
| Wi-Fi: | Yes |
| ОПАКОВКА: | кутия |
| RAM памет: | 2GB |
| Произход: | Азия |
| Камера: | 2MP front and 5MP back |
| Операционна система: | Android 11 |
| Допълнителна информация: | Чисто нов 10 ичнов таблет,неупотребяван с гаранционна карта закупуван края на миналата година с кабел за зареждане. |
| Модел: | T10K-PLUS |
| Вградена памет: | 32GB |
| Наименование: | Таблет |
| Марка: | DIVA |
| Размер на екрана: | 10`` |



