Този продукт е запазен и не може да бъде поръчан.
TCL 50
Промо цена: 6580€ 12870лв.
Стара цена: 7311€
- Артикулен номер:
- 4229081 (34238325)
| Процесор: | 8 ядра |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5010 mAh |
| RAM памет: | 4 GB |
| Вградена памет: | 128 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Европа |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | Android |
| Допълнителна информация: | БЕЗ ЗАРЯДНО |
| Модел: | 50 |
| Размер на екрана: | 6.6 " |
| Наименование: | ТЕЛЕФОН |
| Марка: | TCL |
| Камера: | ДА |



