MOTOROLA MOTO E14
Промо цена: 3635€ 7110лв.
Стара цена: 4039€
- Артикулен номер:
- 4232299 (34269954)
| Процесор: | UNISOC T606. |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 2GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 64GB |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | АНДРОИД |
| Допълнителна информация: | БЕЗ ЗАР ДОБРО СЪСТОЯНИЕ |
| Модел: | MOTO E14 |
| Размер на екрана: | 6.56" |
| Наименование: | ТЕЛЕФОН |
| Марка: | MOTOROLA |
| Камера: | 13MP |



