SAMSUNG
Цена:
6400€
12517лв.
- Артикулен номер:
- 4234128 (34288245)
| Операционна сиситема: | ANDROID |
|---|---|
| Bluetooth: | ДА |
| WIRELESS LAN: | ДА |
| Камера: | 8 MP |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Размер на екрана: | 8.7 " |
| Твърд диск: | 64 GB |
| Допълнителна информация: | БЕЗ ЗАРЯДНО! |
| Модел: | TAB A11 |
| RAM памет: | 4 GB |
| Наименование: | ТАБЛЕТ SAMSUNG |
| Марка: | SAMSUNG |
| Процесор: | MediaTek Helio G99 |



