Този продукт е запазен и не може да бъде поръчан.
SAMSUNG а23
Промо цена: 7020€ 13730лв.
Стара цена: 7800€
- Артикулен номер:
- 4239732 (34345702)
| Процесор: | Осемядрен (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold и 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | microSDXC (отделен слот) |
| Батерия: | Литиево-полимерна батерия 5000 mAh |
| RAM памет: | 4GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 128 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | Android 12, с възможност за надграждане до Android 14, One UI 6 |
| Допълнителна информация: | Следи от употреба с кейс |
| Модел: | а23 |
| Размер на екрана: | 6,6 инча, 104,9 см² ( ~82,5% съотношение екран-тяло) |
| Наименование: | Мобилен апарат |
| Марка: | SAMSUNG |
| Камера: | Основна камера Четворка 50 MP, f/1.8, 26 мм (широкоъгълен), 1/2.76", 0.64µm, PDAF, OIS 5 MP, f/2.2, 13 мм, 123˚ (ултраширокоъгълен), 1/5.0", 1.12µm 2 MP (макро) Спомагателна леща Характеристики LED светкавица, панорама, HDR Видео 1080p@30fps Селфи камера Единичен 8 MP, f/2.0, 25 мм (широкоъгълен), 1/4.0", 1.12µm - САЩ 8 MP, f/2.2, 25 мм (широкоъгълен), 1/4.0", 1.12µm - Международен Видео 1080p@30fps |



