POCO C40
Промо цена: 5936€ 11610лв.
Стара цена: 6596€
- Артикулен номер:
- 4240304 (34350508)
| Процесор: | 8 ядра Скорост на процесора 2 GHz |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 6000 mAh |
| RAM памет: | 3 GB |
| Вградена памет: | 32 GB |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | България |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Модел: | C40 |
| Размер на екрана: | 6,71 |
| Наименование: | МОБИЛЕН АПАРАТ |
| Марка: | POCO |
| Камера: | 13 MPX |



