ASUS
Цена:
11655€
22795лв.
- Артикулен номер:
- 4240442 (34352045)
| Операционна сиситема: | WIN 11 |
|---|---|
| Bluetooth: | ДА |
| WIRELESS LAN: | ДА |
| Камера: | ДА |
| Оптично устройство: | НЕ |
| Размер на екрана: | 15.6'' |
| Видео карта: | INTEL HD |
| Твърд диск: | 120GB SSD |
| Модел: | E510 |
| RAM памет: | 4GB DDR4 |
| Наименование: | ЛАПТОП |
| Марка: | ASUS |
| Процесор: | Intel® Celeron® N4020 до 1.1 GHz |



