Samsung А14
Промо цена: 6390€ 12497лв.
Стара цена: 7100€
- Артикулен номер:
- 4244453 (34394410)
| Процесор: | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) - Version A |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 4GB |
| Вградена памет: | 64GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | да |
| Произход: | България |
| GPS: | да |
| Операционна система: | Android 13 |
| Допълнителна информация: | Работи добре |
| Модел: | А14 |
| Размер на екрана: | 6.6" |
| Наименование: | Мобилен телефон |
| Марка: | Samsung |
| Камера: | 50MP |



