REALME NOTE 60
Промо цена: 5246€ 10260лв.
Стара цена: 5829€
- Артикулен номер:
- 4246982 (34417492)
| Процесор: | 8 ядра Скорост на процесора 1.8 GHz |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5000 mAh |
| RAM памет: | 4GB |
| Вградена памет: | 128 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | ДОБРО СЪСТОЯНИЕ |
| Модел: | NOTE 60 |
| Размер на екрана: | 6.74 " |
| Наименование: | ТЕЛЕФОН |
| Марка: | REALME |
| Камера: | 50 MPx |



