APPLE IPHONE 15 PRO MAX
Промо цена: 49950€ 97694лв.
Стара цена: 55500€
- Артикулен номер:
- 4248054 (34427316)
| Процесор: | 6 ядра |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 4441 mAh |
| RAM памет: | 8GB |
| Вградена памет: | 256 GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | Да |
| Произход: | Китай |
| GPS: | Да |
| Операционна система: | iOS |
| Допълнителна информация: | С МИНИМАЛНИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА |
| Модел: | IPHONE 15 PRO MAX |
| Размер на екрана: | 6.7 |
| Наименование: | ТЕЛЕФОН |
| Марка: | APPLE |
| Камера: | 48 MPx |



