LENOVO
Цена:
15900€
31098лв.
- Артикулен номер:
- 4248451 (34432198)
| Операционна сиситема: | WINDOWS 10 |
|---|---|
| Bluetooth: | НЕ |
| WIRELESS LAN: | ДА |
| Камера: | ДА |
| Оптично устройство: | ДА |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Размер на екрана: | 15" |
| Произход: | Азия |
| Видео карта: | INTEL UHD GRAPHICS 512MB |
| Твърд диск: | 120GB |
| Допълнителна информация: | ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ |
| Модел: | IDEAPAD 1 |
| RAM памет: | 4GB |
| Наименование: | ЛАПТОП |
| Марка: | LENOVO |
| Процесор: | INTEL CELERON N4500 1.10GHZ |



