Honor 400 pro
Промо цена: 29610€ 57912лв.
Стара цена: 32900€
- Артикулен номер:
- 4251551 (34467251)
| Процесор: | Осемядрен (1x3.0 GHz Cortex-X4 и 5x2.95 GHz Cortex-A720 и 2x2.0 GHz Cortex-A520) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | Не |
| Батерия: | Si/C Li-Ion 5300 mAh |
| RAM памет: | 12GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 512GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | да |
| GPS: | да |
| Операционна система: | Android 15, до 6 основни ъпгрейда на Android, MagicOS 9 |
| Допълнителна информация: | Добро състояние с кейс |
| Модел: | 400 pro |
| Размер на екрана: | 6,7 инча, 109,5 см² ( ~89,5% съотношение екран-тяло) |
| Наименование: | Мобилен апарат |
| Марка: | Honor |
| Камера: | Основна камера Троен 200 MP, f/1.9, (широкоъгълна), 1/1.4", PDAF, OIS 50 MP, f/2.4, (телефото), 1/2.0", 0.8µm, PDAF, OIS, 3x оптично увеличение 12 MP, f/2.2, 112˚ (ултраширок), AF Характеристики LED светкавица, HDR, панорама Видео 4K, 1080p, жироскопична електронна стабилизация (EIS), оптична стабилизация (OIS) Селфи камера Двоен 50 MP, f/2.0, (широкоъгълен) 2 MP, f/2.4, (дълбочина) Характеристики HDR Видео 4K, 1080p, жироскопична EIS |



