XIAOMI REDMI 13 (2024)
Промо цена: 7020€ 13730лв.
Стара цена: 7800€
- Артикулен номер:
- 4252129 (34469088)
| Процесор: | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | ДА |
| Батерия: | 5030MAH |
| RAM памет: | 6GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 128GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| Произход: | Китай |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | ANDROID |
| Допълнителна информация: | С КЕЙС |
| Модел: | REDMI 13 (2024) |
| Размер на екрана: | 6.79'' |
| Наименование: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| Марка: | XIAOMI |
| Камера: | 108MP |



